TÁJÉKOZTATÓ A KORONAVÍRUS MIATT KIALAKULT HELYZETRŐL

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

2020. március 16. napjától az oktató-nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. Az új munkarend értelmében a tanulóknak TILOS a köznevelési intézmények oktatási célú látogatása. Gyermekfelügyeletet csak azon szülők számára lehet felajánlani, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához.

A tantermen kívüli, digitális munkarend időtartama alatt a tanulók lehetőleg kerüljék a nagyobb csoportos találkozásokat, közös programokat. Felügyeletüket a szülők, családok, szomszédok bevonásával, kis csoportokban célszerű megszervezni. A gyermekek felügyeletét nem javasolt a nagyszülőkre bízni, hiszen ők a legveszélyeztetettebbek.

A tantermen kívüli oktatás részleteiről az elkövetkezendő napokban adunk tájékoztatást.

MA (2020.03.15 - én) 14:00 - TŐL 17.00 - IG KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY A SZEMÉLYES HOLMIJÁT (testnevelés felszerelés, váltó cipő, stb.) VIGYE EL AZ ISKOLÁBÓL!

Étkeztetés az önkormányzati tájékoztató szerint zajlik.

Mindenkinek köszönjük a segítő közreműködését!

Üdvözlettel: Horváth Péterné

tagintézmény-vezető